Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Obchodní prostory, 603 m² - Plzeň, Náměstí Republiky

Pronájem, Obchodní prostory, 603 m² - Plzeň, Náměstí Republiky

139 000 Kč za měsíc

Nabízíme vám k pronájmu nadstandardní nebytové prostory v 1.patře cihlového domu o rozloze 603 m², na exkluzivním místě na Náměstí Republiky, ve městě Plzeň. V prostorech se nachází velká recepce, bar, kuchyňka, toalety, šatny, kanceláře, sprchy, sklady a hlavní prostor o velikosti 260 m², kde se nyní nachází CASINO. Tyto reprezentativní prostory jsou ideálním místem pro jakoukoli činnost, např. pro RESTAURACI. Výborná občanská vybavenost vzhledem k umístění v centru města. Krásný výhled na..

Prodej, rodinný dům

Prodej, rodinný dům

6 900 000 Kč

Nabízíme vám exkluzivně k prodeji cihlový činžovní dům s vnitřní zahradou o výměře 194 m² ve velmi vyhledávané lokalitě Plzeň Slovany, Částkova ulice. Kompletně podsklepený dům se dvěma bytovými jednotkami, každá o výměře 74 m² a prostornou půdou je v původním stavu. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Veškerá občanská vybavenost je v těsné blízkosti, včetně MHD. Vzhledem k originální dispozici a stavu doporučuji osobní prohlídku.

Prodej chaty, Luhov

Prodej chaty, Luhov

2 890 000 Kč

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji zděnou chatu s bazénem a velikou zahradou ve velmi vyhledávané rekreační lokalitě, obec Luhov, okres Plzeň sever. Nemovitost se nachází na okraji lesa s krásným výhledem zhruba 1 km od Hracholuské přehrady. Dispozičně je chata řešena suterénem, přízemím a obytným podkrovím. Na upravený a kompletně oplocený pozemek s bazénem a dvěma dřevníky je zavedena elektřina, vodu zajišťuje vlastní vrt a kanalizace je svedena do jímky. Topení je na pevná paliva, včetně..

Prodej, bytu 4+kk, 168m², Palachova, Ústí nad Labem

Prodej, bytu 4+kk, 168m², Palachova, Ústí nad Labem

4 190 000 Kč

Nabízíme vám k prodeji nadstandardní podkrovní bytovou jednotku s terasou o celkové výměře 168m², která se nachází v 4.patře cihlového domu ve velmi vyhledávané lokalitě, ulice Palachova, Ústí nad Labem, Klíše. Prostorný, světlý mezonetový byt s vnitřním schodištěm a s originální dispozicí je řešen jako 4+kk. Bytová jednotka je nově vystavěna z prostoru bývalé půdy. Nachází se zde 2 koupelny a terasa o velikosti 15m² je orientována na západ. V celém prostoru je podlahové topení. Dům má novou..

Prodej, orná půda, Chomutice, okres Jičín

Prodej, orná půda, Chomutice, okres Jičín

45 Kč za m2

Nabízíme vám exkluzivně k prodeji pozemky o celkové výměře 11 220 m² skládající se z více částí určené pro zemědělství (vysoká bonita) v obci Chomutice, okres Jičín.