Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí k pronájmu" odpovídají 3 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem bytu 4+1/L, 84 m2, Hodonínská ulice, Plzeň

Pronájem bytu 4+1/L, 84 m2, Hodonínská ulice, Plzeň

14 900 Kč za měsíc

Nabízíme Vám k pronájmu byt 4+1/L o výměře 84 m2 po kompletní rekonstrukci, který se nachází ve třetím patře jedenácti patrového panelového domu, Hodonínská ulice, Plzeň. V bytové jednotce se právě dokončuje kompletní rekonstrukce, termín dokončení 25.3. 2020. V místě je veškerá občanská vybavenost, včetně MHD. Parkování možné před domem. Nájemné činí 14.900,- Kč + elektřina. Požadovány dva měsíční nájmy předem. (z toho 1x provize RK). Doporučuji pro úplně nový stav.

Pronájem cihlového bytu 1+kk, 54 m2, Guldenerova ulice, Plzeň Slovany.

Pronájem cihlového bytu 1+kk, 54 m2, Guldenerova ulice, Plzeň Slovany.

8 900 Kč za měsíc

Nabízíme Vám k pronájmu nově dokončený byt 1+kk o nadstandartní výměře 54 m² se sklepní kójí, který se nachází ve druhém patře čtyřpatrového cihlového domu kolaudovaného v roce 2011, ve velmi vyhledávané lokalitě Plzeň Slovany, Guldenerova ulice. V bytě je nová kuchyňská linka vč. spotřebičů, nové podlahy, atd. K dispozici je kryté parkovací stání. V místě je veškerá občanská vybavenost, včetně MHD. Nájemné činí 8.900,- měsíčně + služby 2187,- Kč + elektřina. Požadován 1 měsíční nájem..

Pronájem, Obchodní prostory, 603 m² - Plzeň, Náměstí Republiky

Pronájem, Obchodní prostory, 603 m² - Plzeň, Náměstí Republiky

139 000 Kč za měsíc

Nabízíme vám k pronájmu nadstandardní nebytové prostory v 1.patře cihlového domu o rozloze 603 m², na exkluzivním místě na Náměstí Republiky, ve městě Plzeň. V prostorech se nachází velká recepce, bar, kuchyňka, toalety, šatny, kanceláře, sprchy, sklady a hlavní prostor o velikosti 260 m², kde se nyní nachází CASINO. Tyto reprezentativní prostory jsou ideálním místem pro jakoukoli činnost, např. pro RESTAURACI. Výborná občanská vybavenost vzhledem k umístění v centru města. Krásný výhled na..