Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 7 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem bytu 4+1/L, 84 m2, Hodonínská ulice, Plzeň

Pronájem bytu 4+1/L, 84 m2, Hodonínská ulice, Plzeň

14 900 Kč za měsíc

Nabízíme Vám k pronájmu byt 4+1/L o výměře 84 m2 po kompletní rekonstrukci, který se nachází ve třetím patře jedenácti patrového panelového domu, Hodonínská ulice, Plzeň. V bytové jednotce se právě dokončuje kompletní rekonstrukce, termín dokončení 25.3. 2020. V místě je veškerá občanská vybavenost, včetně MHD. Parkování možné před domem. Nájemné činí 14.900,- Kč + elektřina. Požadovány dva měsíční nájmy předem. (z toho 1x provize RK). Doporučuji pro úplně nový stav.

Pronájem cihlového bytu 1+kk, 54 m2, Guldenerova ulice, Plzeň Slovany.

Pronájem cihlového bytu 1+kk, 54 m2, Guldenerova ulice, Plzeň Slovany.

8 900 Kč za měsíc

Nabízíme Vám k pronájmu nově dokončený byt 1+kk o nadstandartní výměře 54 m² se sklepní kójí, který se nachází ve druhém patře čtyřpatrového cihlového domu kolaudovaného v roce 2011, ve velmi vyhledávané lokalitě Plzeň Slovany, Guldenerova ulice. V bytě je nová kuchyňská linka vč. spotřebičů, nové podlahy, atd. K dispozici je kryté parkovací stání. V místě je veškerá občanská vybavenost, včetně MHD. Nájemné činí 8.900,- měsíčně + služby 2187,- Kč + elektřina. Požadován 1 měsíční nájem..

Prodej rekonstruovaného bytu 3+1/L, 75 m2, Bzenecká ulice, Plzeň

Prodej rekonstruovaného bytu 3+1/L, 75 m2, Bzenecká ulice, Plzeň

3 490 000 Kč

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji byt 3+1/L a komorou v osobním vlastnictví po kompletní rekonstrukci s krásným výhledem na Plzeň, který se nachází ve druhém patře třípatrového panelového domu v ulici Bzenecká, Plzeň. Rekonstrukce bytu včetně jádra, koupelny, podlah, kuchyně, instalací, obložkových zárubní, vnitřních omítek,.... proběhla v roce 2016. V místě je veškerá občanská vybavenost, včetně MHD. Parkování možné před domem. Doporučuji pro velmi zdařilou rekonstrukci.

Prodej bytu 4+1/L, 79 m2, Na kovárně, Plzeň Doubravka

Prodej bytu 4+1/L, 79 m2, Na kovárně, Plzeň Doubravka

3 390 000 Kč

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji byt 4+1/L v osobním vlastnictví ve velmi vyhledávané lokalitě Plzeň - Doubravka. Bytová jednotka v původním zachovalém stavu se nachází v pátém patře sedmipatrového panelového domu po kompletní revitalizaci v ulici Na kovárně, Plzeň. V místě je veškerá občanská vybavenost, včetně MHD. Parkování možné před domem. Doporučuji pro atraktivní lokalitu.

Pronájem, Obchodní prostory, 603 m² - Plzeň, Náměstí Republiky

Pronájem, Obchodní prostory, 603 m² - Plzeň, Náměstí Republiky

139 000 Kč za měsíc

Nabízíme vám k pronájmu nadstandardní nebytové prostory v 1.patře cihlového domu o rozloze 603 m², na exkluzivním místě na Náměstí Republiky, ve městě Plzeň. V prostorech se nachází velká recepce, bar, kuchyňka, toalety, šatny, kanceláře, sprchy, sklady a hlavní prostor o velikosti 260 m², kde se nyní nachází CASINO. Tyto reprezentativní prostory jsou ideálním místem pro jakoukoli činnost, např. pro RESTAURACI. Výborná občanská vybavenost vzhledem k umístění v centru města. Krásný výhled na..

Prodej chaty, Luhov

Prodej chaty, Luhov

2 890 000 Kč

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji zděnou chatu s bazénem a velikou zahradou ve velmi vyhledávané rekreační lokalitě, obec Luhov, okres Plzeň sever. Nemovitost se nachází na okraji lesa s krásným výhledem zhruba 1 km od Hracholuské přehrady. Dispozičně je chata řešena suterénem, přízemím a obytným podkrovím. Na upravený a kompletně oplocený pozemek s bazénem a dvěma dřevníky je zavedena elektřina, vodu zajišťuje vlastní vrt a kanalizace je svedena do jímky. Topení je na pevná paliva, včetně..

Prodej, orná půda, Chomutice, okres Jičín

Prodej, orná půda, Chomutice, okres Jičín

45 Kč za m2

Nabízíme vám exkluzivně k prodeji pozemky o celkové výměře 11 220 m² skládající se z více částí určené pro zemědělství (vysoká bonita) v obci Chomutice, okres Jičín.