Nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty" odpovídají 3 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej cihlového bytu 3+1, 97m², Dobrovského, Plzeň

Prodej cihlového bytu 3+1, 97m², Dobrovského, Plzeň

3 590 000 Kč

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji cihlový byt 3+1 po rekonstrukci o výměře 97 m², který se nachází ve 3.patře čtyřpatrového činžovního domu ve velmi vyhledávané lokalitě Dobrovského ulice, Plzeň Bory. Originální dispoziční uspořádání bytové jednotky s vlastní atmosférou vybízí k osobní prohlídce pro utvoření si reálného pohledu na nemovitost. V místě je veškerá občanská vybavenost, včetně MHD. Parkování možné před domem. Doporučuji osobní prohlídku.

Prodej bytu 3+kk, 68m² - Plzeň, Úslavská

Prodej bytu 3+kk, 68m² - Plzeň, Úslavská

3 450 000 Kč

Nabízíme vám exkluzivně k prodeji atypickou cihlovou bytovou jednotku o dispozici 3+kk po kompletní rekonstrukci o výměře 68m², která se nachází ve 3.patře čtyřpatrového činžovního domu, ulice Úslavská, Plzeň- Slovany. Bytová jednotka je vybavena kuchyňskou linkou na míru, včetně spotřebičů zn.Bosch (trouba, myčka, sporák indukce/infra), dále dvěma vestavěnými skříněmi , taktéž zhotovenými na míru a plovoucími laminátovými podlahami. V koupelně je rohová vana se zapojeným zvukovým..

Pronájem bytu 3+kk, 50m² - Plzeň

Pronájem bytu 3+kk, 50m² - Plzeň

11 000 Kč za měsíc

Nabízíme Vám exkluzivně pronájem kompletně zrekonstruovaného bytu 3+kk o výměře 50m², který se nachází ve 3.patře čtyřpatrového domu v ulici Blatenská, Plzeň-Lobzy. Bytová jednotka se skládá ze samostatného WC, koupelny, technické místnosti, pokoje, ložnice a kuchyňské linky spojené s obývacím pokojem. Nastěhování bude možné od prosince 2018. Byt je vybaven novou kuchyňskou linkou, ostatní vybavení není předmětem nájmu. Dům prošel komplexní revitalizací, včetně PVC oken. V těsné blízkosti je..